"Mistik Dans

Katıldığım bir eğitim sonucunda şifalı bir dans yapmam gerektiği konusunda bilgi aldıktan sonra "Böyle bir dans var mı ki?" derken google'dan yaptığım araştırma sonucu Koza Dönüşüm ve Özgürleşme kurumunun sahibi Mistik Dans hocası Hande Arabacıoğlu'yla tanıştım ve bir ders katıldığım tanıtım sonrası iki dönemdir devam ettiğim Mistik Dans serüveni başlamış oldu.

Mistik Dans, farkındalık yolunda diğer yöntemlerde olduğu gibi kuralları olmayan, her hafta yeni bir konuyla kendimle yüzleştiğim, fiziken eğlendiğim, ruhen huzur bulduğum, stresten uzaklaşma, arınma yöntemi, farkındalık yolu oldu. Kısaca Mistik Dans benim için geliştiğim, farkındalıklarımın artığı bir ışık yolu oldu ve olmaya da devam ediyor. Ayrıca Koza da benim için ruhumun huzur bulduğu yer oldu.

Kalp Detoksu

Kalp detoksu, benim için çocukluk yıllarında unuttuğum kalbimi, dolayısıyla kendimi bulma yolunda dans ile birleşerek atılan ilk tohumlar ve atılan tohumların büyümesi için yapılan her bir çalışma... Benim için çok kıymetli  bir deneyimdi. Eğitimin başında ve sonundaki farkı görmek için bile bu eğitime katılmaya değermiş çünkü eğitim başındaki ile sonundaki beni görmek müthişti. Ve bu eğitime aylar sonra ikinci defa katıldığımda, ilk eğitim sonunda hissettiğim değişim, sevindirici şekilde devam ediyordu ve bu sefer sıra başka çalılardaydı.

Doğal Görme Semineri - Bates Metodu

Gözlük numaram yaklaşık 15 yıldır 3.25 ile 3.50 arasındaydı. Bu eğitime katıldıktan sonra egzersizlerle birlikte önce lens alışkanlığımı bıraktım ve bir ay gibi kısa sürede gözlük numaram bir numara düştü ve aslında daha da düşük bir numaralı gözlükle bile görebildiğimi fark ettim. Şu an 1.00 numara ya da zaman zaman 1.50 numaralı gözlüklerle hayatıma devam ediyorum. Bu yıl ilk kez lensi kullanmadan denize girme zevkini tattım. Bu iş çok kolay egzersizlerle bu kadar basitmiş. Egzersizleri yaptığın sürece düzelmeyecek numara olmayacağını bu eğitimle anladım."

Münevver

Yukarı