Kalbinizin ferahlamaya mı ihtiyacı var? Yaşamınızdaki sevgiyi ve umudu çoğaltmayı mı arzuluyorsunuz?

Kalp Detoksu ile kalbinize ördüğünüz duvarları yıkın, kalp kırıklıklarınızı temizleyin, aşk yaralarınızı iyileştirin. Kalbinize sağlıklı tohumlar ekerek onu sevgi, huzur, neşe ve umutla beslemek için, bu özel çalışmayı kaçırmayın!

Yeni yılda, kalbinizde tertemiz, yepyeni bir bahçe yaratın. Geçmişten gelen ve sizi yoran duyguları bırakarak yerlerine daha sağlıklı ve canlandırıcı tohumlar ekin. Ömrünüzü daha çok sevgi, mutluluk, huzur ve şükürle doldurun. 

Kalp Detoksu nedir?

Kalp detoksu, bugüne kadar kalbinizde yer tutmasına izin verdiğiniz öfke, kızgınlık, kırgınlık, bağışlayamadıklarınız, aşk acısı gibi birikimlerin temizlenmesine yardımcı olur ve kalbinizin ferahlamasını sağlar. Kalbinize ördüğünüz duvarların yerine, sağlıklı sınırlar koymanızı sağlar.

Kendinizi sevgiyi verip almaya kapatan bu duygulardan arındığınızda kalbiniz rahat bir nefes alır. Yaşamınız açılmaya, içinizdeki sevgi önce kendinizi sonra etrafınızı sarmaya başlar. Siz de sevgiyle dolmaya ve sevgiyi yaymaya başlarsınız.(Devamı için Devamını Oku'ya tıklayın.)

Çalışma, nefes ve kalbinizin içine girerek yaptığımız bir kalp meditasyonu ile başlar. Bu meditasyon ile geçmişte kalbinizde biriktirdiklerinizi farketmeye başlarsınız. Sonrasında resim, müzik ve hareketlerin birleşimiyle meditatif bir dans çalışması başlar.
Isınma hareketlerinden sonra akışla birlikte kendinizi kucaklayarak önce kendinizle barışırsınız.

Arınmak istediğiniz her ne varsa, kalbinizde tuttuğunuz, ateşe bırakarak ışığa ve kalbinizi enerjiyle dolduracak ısıya dönüştürürüz. Kalbinizdeki birikmişliklerden kurtulup yeniye yer açtıktan sonra kalplerimize, sevgi, neşe, huzur, şükür tohumlarını ekmeye başlarız.

Çalışma kalbinizi güçlendirecek bolca sevgi ile dolu bir ışık meditasyonu ve bütünleyici bir final ile tamamlanır.

Kalp detoksu sonucunda yaşayacağınız ferahlık, huzur, kalp açıklığı, tamamen çalışma sırasında kendinizi ne kadar rahat bırakabildiğiniz ile alakalıdır. Herkesin elde edeceği deneyim, yaşanmışlıklarına göre farklılık gösterir.

Çalışmaya rahat hareket edebileceğiniz kıyafetler ile gelmenizi tavsiye ederiz.

Bu çalışmadan sonra kendiniz dilediğiniz zaman bu meditasyonu, ister zihninizde, ister birlikte yaptığımız şekilde dans ve harekete dönüştürerek tekrarlayabilirsiniz. Bu şekilde, kalbiniz daha da güçlenecek, ekeceğiniz yeni ve daha pek çok tohumla yaşamınız daha da güzelleşip zenginleşecektir.

Eğitmen: Hande Arabacıoğlu

Ücret: 120TL KDV dahil. Tarih ve Saat: 11 Mart 2020 Çarşamba saat: 19.30.

Süre 1,5 saat.

Kesin kayıt için 120TL'yi, Yapı Kredi Bankası, 268- Cemil Topuzlu Şubesi, 87688184 no´lu Hande Arabacıoğlu hesabına yatırmanızı rica ederiz.
Kontenjanımız sınırlı sayıda olduğundan lütfen etkinliğimize kayıt olmak için bizimle This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ya da 0216 355 75 09'dan iletişime geçin.

Katılımcı deneyimlerinden:
"Kalp Detoksu idi Hande ile ilk çalışma ve tanışma. Bu çalışma ile kalbimdeki kötülükleri gördüm ve senelerdir kimseyi sevmediğimi, seviyorum sandığımı ve kendimi kandırdığımı gördüm. Kalbim dikenlerle ve sararmış otlarla dolu idi. Bunları temizleyip sevgiye dönüştürdük, sonrasında kalben sevgi ve gerçek sevgiyi öğrendim. Bambaşka oldu hayatım. Sevmek çok güzel bir şey, gerçekten sevmek ve kendini kandırmadan sevmek, yaşamak lazım, anlatmak çok zor oluyor." Havva

"Kalp detoksu, benim için çocukluk yıllarında unuttuğum kalbimi, dolayısıyla kendimi bulma yolunda dans ile birleşerek atılan ilk tohumlar ve atılan tohumların büyümesi için yapılan her bir çalışma... Benim için çok kıymetli bir deneyimdi. Eğitimin başında ve sonundaki farkı görmek için bile bu eğitime katılmaya değermiş çünkü başındaki ile sonundaki beni görmek müthişti. Ve bu eğitime aylar sonra ikinci defa katıldığımda, ilk eğitim sonunda hissettiğim değişim, sevindirici şekilde devam ediyordu ve bu sefer sıra başka çalılardaydı." Münevver

Yukarı