Merhaba,

Ben Hande Arabacıoğlu. Uzun zamandır bedensel, zihinsel ve ruhsal çalışmalar yapan biri olarak, bir kaç yıl önce, aslında bedenimle gerçekten barışık olmadığımı, bedenimi ve kendimi ne kadar az sevdiğimi fark ettim. Bu noktadan sonra adım adım kendime daha çok sevgimi vermeye, bunu bedenime doğru da dillendirmeye başladım. Bu süreçte bir gün geliveren bir ilhamın sonucunda bedenimin parçalarına, her hücresine onları ne kadar sevdiğimi söylemeye başladım. İşte kısacık bir özetle buradan bu uygulama doğdu :) Halen “Bedenimi Seviyorum” uygulamasını, “Mistik Dans” ve “Kendinizi Sevmenin Yolları” etkinliklerinde katılımcılarla paylaşmaya devam ediyorum.

Peki ya siz, bedeninizi gerçekten seviyor musunuz?

Yoksa hiç düşünmediniz mi? Ya da cevabınız hiç sorgulamadan “neden sevmeyeyim ki?” mi?

• Kilolarınızdan şikayet ediyorsanız,
• Yıllar içinde yüzünüzde beliren çizgiler sizi mutsuz ediyorsa,
• Tüm bedeninizi ya da bazı bölümlerini estetik bulmuyorsanız,
• Sivilceleriniz olduğu için aynada kendinize dahi bakmıyorsanız,
• Bedeniniz size çeşitli ağrı ya da hastalıklarla sinyal veriyorsa ve siz onları göz ardı ediyorsanız,

bedeninizi sevdiğinizi nasıl söyleyebilirsiniz ki?

Bugün kendiniz için yepyeni bir adım atmaya ne dersiniz? Bedeninizi onurlandırmaya, ona onu sevdiğinizi söylemeye, varlığı için teşekkür etmeye başlamaya? Belki de bugüne kadar bedeniniz, bunu sizden hiç duymadı, sevildiğini hiç hissetmedi. Kendisine sizin gözlerinizden sevgiyle bakıldığını hiç görmedi belki de…

Gördüyse, hissettiyse ve duyduysa tüm hücreleriyle, ne mutlu ona, ne mutlu size :) Tebrik ederim.

Sevgi önce insanın kendisinden başlar. Bedenini ve kendisini sevdikçe insan, varlığına değer verdikçe, yaşamını onurlandırdıkça, enerjisi, titreşimi yükselir ve bu, etrafına yayılmaya başlar. İç güzelliği, dışını besler, ışığı her yeri sarar. Kendinize verdiğiniz sevgi ve değerle, bedeniniz ve tüm varlığınız için faydalı olanları yapmaya başlarsınız.

Eğer şu andan itibaren bedeninizi ve kendinizi daha fazla sevmeye başlamak için hazırsanız, bu uygulama size yardımcı olacak :)

Uygulamadan bir bölüm dinlemek için aşağıdaki üçgene tıklayabilirsiniz. Dinlemeye başlamadan önce, cihazınızın sesinin açık olduğundan lütfen emin olun.

Aşağıdaki butona ya da linke tıklayarak uygulamayı satın alma adımlarına geçebilirsiniz. Uygulamayı satın aldıktan sonra indirerek istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Bedenimi Seviyorum uygulamasına erişebilmek için paketi satın almanız gerekiyor. Satın aldıysanız, lütfen buradan giriş yapın.

Henüz satın almadıysanız, uygulama paketini almak için lütfen tıklayın.

Uygulayanlardan...

  • "Aslında genelde şükürcü ve hamdçı bir toplumuz ama egzersizi yaparken şunu fark ettim; bu sözler normal hayatta havada kalıyor. Sanki ne yapalım buna da şükür gibi bir geçiştirme hali var. O da beterinden korunmaya sığınma çabası tamamen. Uygulamayı yaparken insan kendine şevkat duyuyor, içten gelen sevgiyi sunma, saygı duyma hali oluşuyor. Hani hep başkalarını suçlarken bana ilgi göstermiyor, sevmiyor derken burada kendinle ne kadar ilgili olduğunu fark ediyorsun. Kibre bürünmeden varoluşa aşık olmuş insanlar dünyanın enerjisini dengeliyor bence. Uygulamanın çok faydasını gördüm. Teşekkürler." Pınar

  • "Başlamadan önce epey garip hissettim ilk defa böyle meditatif bir şey yaptığım için :) Kadife gibi bir müzik ve yumuşacık sevgi dolu bir kucaklama, mükemmel uyum. Bittiğinde arka arkaya tekrar yapmak istedim. Buna vesile olduğun için çok teşekkürler." Ceren

  • " Bugün heyecanlı bir şekilde hemen aldım ve hemen yaptım. Eline diline yüreğine emeğine sağlık öncelikle. Bu çalışmada bana bedenimi sevmeyi hatırlattın ve vücudumun belirli kesimlerinde, ayak tabanlarımda, avuç içlerimde, parmaklarımda, boğazımda ısınmalar hissettim. Sanki enerji geçişleri vardı. Bacaklarım hariç bedenimdeki diğer yerlerin çok güzel olduğunu hissettim. Bir kaç kere daha yapacağım bu çalışmayı, bu ilk çalışma idi..." Havva
Yukarı