Kalp Detoksu ile kalbinize ördüğünüz duvarları yıkın, kalp kırıklıklarınızı temizleyin, aşk yaralarınızı iyileştirin. Kalbinize sağlıklı tohumlar ekerek onu sevgi, huzur, neşeyle beslemek için, bu özel çalışmayı kaçırmayın!

Kalp Detoksu nedir?

Kalp detoksu, bugüne kadar kalbinizde yer tutmasına izin verdiğiniz kırgınlık, bağışlayamadıklarınız, aşk acısı gibi birikimlerin temizlenmesini ve kalbinizin ferahlamasını sağlar.

Kendinizi sevgiyi verip almaya kapatan bu duygulardan arındığınızda kalbiniz rahat bir nefes alır. Yaşamınız açılmaya, içinizdeki sevgi önce kendinizi sonra etrafınızı sarmaya başlar. Siz de sevgiyle dolmaya ve sevgiyi yaymaya başlarsınız.

Çalışma, nefes ve kalbinizin içine girerek yaptığımız bir kalp meditasyonu ile başlar. Bu meditasyon ile geçmişte kalbinizde biriktirdiklerinizi farketmeye başlarsınız. Sonrasında resim, müzik ve hareketlerin birleşimiyle keyifli bir meditatif dans çalışması başlar.
Isınma hareketlerinden sonra akışla birlikte kendinizi kucaklayarak önce kendinizle barışırsınız.

Arınmak istediğiniz her ne varsa, kalbinizde tuttuğunuz, ateşe bırakarak ışığa ve kalbinizi enerjiyle dolduracak ısıya dönüştürürüz. Kalbinizdeki birikmişliklerden kurtulup yeniye yer açtıktan sonra kalplerimize, sevgi, neşe, huzur, şükür tohumlarını ekmeye başlarız.

Çalışma kalbinizi güçlendirecek bolca sevgi ile dolu bir ışık meditasyonu ve sürpriz bir final ile tamamlanır.

Kalp detoksu sonucunda yaşayacağınız ferahlık, huzur, kalp açıklığı, tamamen çalışma sırasında kendinizi ne kadar rahat bırakabildiğiniz ile alakalıdır. Herkesin elde edeceği deneyim, yaşanmışlıklarına göre farklılık gösterir.

Bu çalışmadan sonra kendiniz dilediğiniz zaman bu meditasyonu ister zihninizde, ister birlikte yaptığımız şekilde dans ve harekete dönüştürerek tekrarlayabilirsiniz. Bu şekilde, kalbiniz daha da güçlenecek, ekeceğiniz yeni ve daha pek çok tohumla yaşamınız daha da güzelleşip zenginleşecektir.

Yukarı