Kadınların erkekleşmeye başladığı, kendilerinden uzaklaştığı günümüz dünyasında, kendilerini, özlerini, sevgiyi ve kadınlıklarını yeniden keşfetmenin mutluluğunu onlara yaşatın. Kadın çalışanlarınızın kendine olan güvenini ortaya çıkartmak, yaratıcılığını arttırmak ve onlarla farklı bir takım aktivitesi yapmak istiyorsanız bu çalışmayı kaçırmayın.

Aynı zamanda bayi eşlerine, kadınlara yönelik toplantılarda hem eğlenmek ve stres atmak hem de kişisel ve kadınsal farkındalığı arttırmak için ideal bir çalışma!

Mistik Dans, kişinin kendi özüne yaptığı mistik bir yolculuktur. Birçok kültür ve öğretiden farklı dans ve enerji uygulamalarını bir araya getiren fiziksel ve zihinsel çalışmalar bütünüdür. İçimizdeki doğal gizemi ortaya çıkartan, evren ile bizi birleştiren, kendimizi ifade ve keşfedebildiğimiz bir hareket biçimidir.

Mistik Dans'ta herhangi bir teknik adım ya da hareket öğretilmemektedir. Bu dansta esas olan, kendini zamana, müziğe ve akışa bırakmak, keyifle, aşkla dans etmek ve kendini şifalandırmaktır. Mistik Dans çalışmalarıyla içimizdeki sevgiyi uyandırır, yaratılandaki kutsallığı keşfeder, dişil ve eril enerjilerimizi dengeler, örtülerimizden arınırız. Böylece, fiziksel güzelliğin yanılsamasından uzaklaşıp bizi harekete geçiren bilinç ve gerçeklikle, özümüzle tanışırız. Kendimizin ve bedenimizin farkına varıp içimizdeki güzelliği ve dişiliği ortaya çıkartırız.

Mistik Dansın Faydaları:

- Eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek,
- Stresten uzaklaşmak, kendinize zaman ayırmak,
- Kendinizi olduğunuz gibi kabul edip sevmek,
- Özünüzle tanışmak ve kendinizle barışmak,
- Başkalarını ve hayatı daha çok sevmek,
- Kendinizdeki ve başkalarındaki güzellikleri keşfetmek,
- Anı yaşamak ve bundan keyif almak,
- Kendinizi akışa bırakmak ve teslimiyetçiliği öğrenmek,
- Dişil yanınızı, cesaretinizi ve kendinize güveninizi güçlendirmek ya da
- İçinizdeki güzelliği ve ışığı ortaya çıkartmak

Kurumunuza özel program oluşturmak için lütfen arayın. Detaylı incelemek için www.mistikdans.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitmen: Hande Arabacıoğlu

Süre: Farklı modüller kullanılarak süre ayarlanabilir.

Neler gerekli: Kendinizi rahat ve kadınsı hissedeceğiniz bir kıyafet, açık bir zihin ve kalp.

Yukarı